Hizmet Portföyü

Totem

Totem tabela; firmanızın uzaktan fark edilebilmesi sağlar, şehirlerarası yolculuk anında tüketicinin dikkatini çekerek farkındalık yaratır.

Tabela

Marka olma yolunda atılan ilk adım; doğru marka adını bulmak, reklamın ilk adımı ise; bu ismi tüketicinin görebileceği bir yere yerleştirmektir.

Neon

Tabela kullanımında daha etkili ve her uzaklıktan algılanabilir şekilde hizmet sunan neon tabela ürünlerinde, levha üzerine eklenecek yazı ya da rakamların neon ışıklandırma sistemi ile oluşturulması işlemleri uygulanır.

Kutu Harf

Kutu Harfler, bir tabelaya derinlik ve profesyonellik katan nadir unsurlardan biridir. Direkt veya Endirekt ışık sistemlerinin yanı sıra, ışıksız olarak da üretimi yapılabilir. Pleksi, Alüminyum, Paslanmaz Metal, Foreks gibi malzemelerden üretilebilir.

İç Yönlendirme

Fabrikalarda, iş merkezlerinde, holdinglerde, ofisler de bu ve bunun gibi kurumların girişlerinde, hangi katta hangi birimin bulunduğunu gösteren gönlendirme tabelaları bulunmaktadır.

Cephe Giydirme

Cephe giydirme, binaların soğuk, renksiz, taş duvarlarını eğlenceli ve yaratıcı bir mecra hale getirerek reklam yapma yoludur. Her türlü binanın, istenilen cephesi özel olarak tasarlanan reklamlar ile kaplanabilir.

Araç Giydirme

Araç giydirme uygulamasıyla; sürekli hareket eden bir reklama sahip olabilir, tek bir uygulamayla birçok insana ulaşabilirsiniz. Tır, römork, otobüs, otomobil gibi şirket araçlarından şahsi araçlarınıza kadar her türlü araç kaplanabilir.